شرایط و قوانین

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 • مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا پایبند به اصول مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کنندگان است.
 • فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
 • کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد
 • مراحل خرید در سایت مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا عبارت است از:
  1. انتخاب محصول مورد نظر؛
  2. افزودن محصول انتخابی به سبد خرید و اقدام به تکمیل خرید؛
  3. تکمیل فرم سفارش و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز از قبیل نام و نام خانوادگی خریدار، کد ملی، نشانی، شماره تماس، و کد پستی؛
  4. بازبینی نهایی سفارش، ویرایش، و تایید آن؛
  5. پرداخت مبلغ سفارش.
 • مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایتمؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
 • مشتریان با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات الکترونیکی و به صورت اینترنتی از وب سایت مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا و خدمات آن استفاده میکنند. مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا نیز از طریق وب سایت، ایمیل، پیامک، و دیگر سرویس های الکترونیکی با مشتریان خود ارتباط برقرار خواهد کرد.
 • مشتریان میتوانند برای برقراری ارتباط با مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا از آدرس، ایمیل، و شماره تماس درج شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.
 • مشتریان میتوانند با عضویت در خبرنامه مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا از جدیدترین رویدادها، محصولات، تخفیفات فصلی، و سایر موضوعات مطلع شوند. همچنین میتوانند در هر زمان عضویت خود را در خبرنامه لغو کنند.
 • خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.
 • در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.
مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا  ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل ما نیستند و مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از گاتا اداره می‌کنند، بنابراین مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در مؤسسه دیجیتال سروش رسانه آشنا باشد، خود برعهده خواهید داشت.